6 клас


Є в математиці щось таке, що викликає людське захоплення 

Ф. Хаусдорф 

 

Модуль 1. Подільність чисел 

Теоретичний матеріал   

Приклади розв'язування задач  

Відеоурок "Подільність чисел" 

Завдання для самостійного виконання

 

Модуль 2. Відношення і пропорції. 

Відсоткові розрахунки 

Відеоурок "Відношення і пропорції" 

Відеоурок  "Відсоткові розрахунки"

Приклади розв'язування задач 

Задачі для самостійного виконання

  

 

 


Модуль 6. Рівняння. Властивості рівнянь.Відео. Розв'язування рівнянь

Відео. Розв'язування задач за допомогою рівнянь 

Задачі для самостійного розв'язування


Завдання 1

О 9 годині ранку зі станції A вирушив пасажирський поїзд, а слідом за ним об 11 годині з тієї ж станції вирушив швидкий поїзд. На якій відстані від станції A пасажирський поїзд повинен пропустити швидкий поїзд, якщо швидкість пасажирського поїзда 54 км/год, а швидкого – 72 км/год?


Завдання 2


Для поїздки на футбольний матч вболівальникам клубу «Шахтар» було виділено 18 автобусів, причому в кожен автобус ввійшло на 5 чоловік більше, ніж посадочних місць. Якщо би вболівальники сідали в кожен автобус згідно посадочних місць, то знадобилося би ще три автобуси, проте в останньому були би 3 місця вільними. Скільки всього вболівальників їхало на матч?

Завдання 3


У містечку є три школи. Кількість учнів першої школи становить 30% від кількості всіх учнів містечка. У другій школі учнів у 1,5 разу більше, ніж у першій. Скільки учнів у трьох школах разом, якщо у третій школі навчається 550 учнів? 


Завдання 4

З міста А до міста В виїхав вантажний автомобіль. Через 30 хв назустріч йому з міста В виїхав легковий автомобіль, швидкість якого на 15 км/год більша, ніж вантажного. Коли легковий автомобіль приїхав до міста А, вантажному залишалося проїхати до міста В ще 3 км. Знайти відстань між містами, якщо на шлях від В до А легковий автомобіль затратив 2,2 год.

Немає коментарів:

Дописати коментар